Кайда ялган аракы саталар, хәбәр ит

2018 елның 14 ноябре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы территориясендә этил спирты, алкогольле продукция җитештерү һәм әйләнеше өлкәсендә закон бозу мәсьәләләре буенча гражданнар мөрәҗәгате өчен  “кайнар" телефон линиясе.

Азнакай муниципаль районы территориясендә тәмәке, алкогольле продукцияне  законсыз сатуны ачыклау һәм булдырмау буенча ведомствоара эш төркеме, Татарстан Республикасы территориясендә этил спирты,  алкогольле  продукция җитештерү һәм әйләнеше өлкәсендә закон бозу мәсьәләләре буенча гражданнар мөрәҗәгате өчен "кайнар" телефон линиясе номерларын искә төшерә.

7-30-07 - ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Азнакай муниципаль районындагы территориаль органы;

7-30-87,  02 - Россия Эчке эшләр министрлыгының Азнакай муниципаль районы буенча бүлеге;

7-37-22  - Азнакай муниципаль районы Башкарма комитетының икътисад, сәнәгать һәм сәүдә бүлеге.