Яшь гаиләләрне эфирга чакырабыз

2021 елның 17 мае, дүшәмбе

2021 елның 18 маенда 17.30 сәгатьтән 19.30 сәгатькә кадәр Татарстан Республикасының яшьләр эшләре буенча министры Дамир Фәттахов катнашында яшьләр торак белән турыдан-туры эфир узачак. Туры эфир эшендә шулай ук яшь гаиләләр өчен торак программалары өлкәсендә экспертлар да катнашачак.

Турыдан-туры эфир кысаларында (zoom, YouTube мәйданчыкларында) Татарстанда гамәлдә булган программалар һәм яшьләргә үз торакларын сатып алуда дәүләт ярдәме күрсәтү проектлары, документлар җыю буенча адым инструкцияләре, исәпкә кую, дәүләт ярдәменең кулай механизмын сайлап алу мөмкинлеге булачак. Яшь гаиләләргә ярдәм итү турында экспертларның фикерләрен ишетү һәм үзләрен кызыксындырган сорауларны бирү өчен менә дигән мөмкинлек булачак.

Азнакай муниципаль районының яшь һәм яшь гаиләләре катнашында турыдан-туры эфирда сылтама ярдәмендә турыдан-туры трансляциягә мөстәкыйль тоташырга мөмкин.

Турыдан-туры эфир яшьләр үзәгендә булачак (Мәрҗани ур., 22а)

Сораулар буенча 7-26-30 телефоны буенча мөрәҗәгать итүегезне сорыйбыз.