Догазификация программасын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча "кайнар линия " (социаль газлаштыру)

2022 елның 23 мае, дүшәмбе

2022 елның 27 маенда 10.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында Татарстан Республикасында догазификацияләү (социаль газлаштыру) программасын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча «кайнар линия» узачак.
Догазификация программасында ничек катнашырга, аны гамәлгә ашыру барышында нинди принципларда тормышка ашырыла, кемгә һәм нинди ташламалар бирелә икәнлеге турында сөйләячәкләр, шулай ук сезнең башка сорауларга Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы, Татарстан Республикасы Хезмәт, эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы һәм «Газпром трансгаз Казан»ҖЧҖ хезмәткәрләре җавап бирәчәк.
Гражданнарның сорауларына җавапны Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының «кайнар линиясе» буенча 2022 елның 27 маенда 10.00 дән 12.00 гә кадәр 8(800)350-44-72 телефоны буенча алырга мөмкин.
Шулай ук гражданнарның мөрәҗәгатьләре Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Интернет-кабул итү бүлмәсе аша түбәндәге сылтама буенча кабул ителә: https://oprt.tatarstan.ru/ipriem/message-form.htm 2022 елның 27 маена кадәр 12.00 сәгатькә кадәр.