Мобилизация үткәрү мәсьәләләре буенча " кайнар линия»

2022 елның 29 сентябре, пәнҗешәмбе

Азнакай шәһәр прокуратурасы тарафыннан гражданнарны мобилизацияләү буенча хәрби хезмәткә чакыруны оештыру өлкәсендәге законнарның үтәлешен күзәтчелек белән тәэмин итү максатларында «кайнар линия» оештырылды, мобилизацияне уздыру мәсьәләләре буенча 7-07-88 номерына шалтыратырга мөмкин булачак.

Моннан тыш, Азнакай шәһәр прокуратурасы тарафыннан Татарстан Республикасы һәм Азнакай районы хәрби комиссариатында түбәндәге адрес буенча: Татарстан Республикасы, Азнакай шәһәре, Солтангалиев урамы, 4а йорты, көн саен 09 сәгатьтән башлап. 11 сәгатькә кадәр. мобилизация буенча хәрби хезмәткә чакырылырга тиешле гражданнарны кабул итү булачак. Шулай ук мобилизация буенча хәрби хезмәткә чакыруга бәйле мәсьәләләр буенча эш вакыты дәвамында 08 сәгатьтән Азнакай шәһәр прокуратурасына мөрәҗәгать итәргә мөмкин. 17 сәгатькә кадәр. көндәге.