Азнакай районында Татарстанның Монополиягә каршы хезмәте булачак

2022 елның 11 ноябре, җомга

Монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең район территориясенә визиты 2022 елның 18 ноябрендә була. Муниципаль районга ведомство җитәкчесе урынбасары Алмаз Яфизов киләчәк.

Традиция буенча муниципаль район территориясендә район җитәкчелеге белән эшлекле очрашулар, мәктәптә ачык дәрес, гражданнарны кабул итү һәм сәнәгать мәйданчыгында булу узачак.

Чара сәгать 9да башланачак-бу вакытка Азнакай шәһәре, Ленин урамы, 22 йорт адресы буенча район администрациясендә гражданнарны кабул итү планлаштырыла.

Сәфәр кысаларында Алмаз Яфизов ММЧ вәкилләренең сорауларына җавап бирәчәк: гражданнарны кабул иткәннән соң журналистлар өчен брифинг узачак. Аккредитация мәсьәләләре буенча Россия Федераль монополиягә каршы хезмәтнең Татарстан идарәсе матбугат хезмәтенә 8 (843) 238-20-61 телефоны буенча (элемтә өчен кеше: О.А. Еимов), эл буенча мөрәҗәгать итәргә мөмкин. почта: tatarstanskoe.ufas@yandex.ru йә район хакимиятенә.

12 ноябрьдә Азнакай шәһәрендә "SHIFA" сәүдә үзәге территориясендә авыл хуҗалыгы ярминкәсе узачак.

Сезне фермерлардан, авыл хуҗалыгы кооперативларыннан, крестьян-фермер хуҗалыкларыннан һәм шәхси ярдәмче хуҗалыклардан продукциянең киң ассортименты көтә.

Барлык теләүчеләр дә катнаша ала-шәхси җитештерү товарларын сату.

Башлау: 9.00 сәгатьтә