Татарстанда Россиянең яңа төбәкләре өчен эшлекле әдәбият җыялар

2023 елның 14 ноябре, сишәмбе

#Мойбизнеспомогает бөтенроссия акциясендә теләгән һәркем катнаша ала. Әдәбият илнең яңа төбәкләрендә ачылачак «минем бизнес " үзәкләре китапханәләрен тулыландырачак.
Эшмәкәрлеккә ярдәм фондының «минем бизнес» үзәге #мойбизнеспомогает бөтенроссия акциясе кысаларында илнең яңа субъектлары өчен эшлекле әдәбият җыя. Җыю өчен яңа һәм укылган китаплар да яраклы.
Яңа төбәкләрдә эшмәкәрлеккә ярдәм итү өчен, бөтен ил буенча «минем бизнес»үзәкләре ачылачак. Ярдәм институтлары китапханәсен формалаштыру өчен Менеджмент, идарә, алга җибәрү, бизнес-планлаштыру һ. б. турында китаплар кирәк.
1 нче ноябрьдән 30 нчы ноябрьгә кадәр китапларны Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фондының «минем бизнес» үзәгенә Казан шәһәре, Петербург урамы, 28 нче йорт, 3 нче кат, ресепшн адресы буенча китерергә мөмкин. Офис эш көннәрендә 09.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр эшли.
Бүләк бирүчеләрнең мотивацияле теләкләре китапларның форзацында хуплана. Татарстан җәмәгатьчелегенә ярдәм итү яңа төбәкләр эшкуарлары өчен яхшы мотивация булачак.
Җыелган барлык әдәбиятны Ростовка җибәрәчәкләр, аннан ул яңа «минем бизнес»үзәкләренә таратылачак.
«Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында бизнес өчен мөмкинлекләр турында Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фондының «минем бизнес» үзәгенең +7 (843) 524-90-90 номеры буенча белергә мөмкин.