Татарстан Республикасы предприятиеләре һәм шәхси эшмәкәрләр тарафыннан җитештерелә торган продукцияне Санкт-Петербург шәһәрендә халыкка тәкъдим итү буенча хезмәттәшлек турында мәгълүмат

2022 елның 12 апреле, сишәмбе

Азнакай муниципаль районы башкарма комитеты «Санкт-Петербург татар милли-мәдәни автономиясе» төбәк иҗтимагый оешмасының Татарстан Республикасы предприятиеләре һәм шәхси эшмәкәрләре җитештергән продукцияне Санкт-Петербург шәһәрендә һәм Ленинград өлкәсе территориясендә тәкъдим итү һәм сату мөмкинлеге турында мөрәҗәгате турында хәбәр итә.

Мәгълүмат алу өчен «Санкт-Петербург татар милли-мәдәни автономиясе» төбәк иҗтимагый оешмасына түбәндәге номерларга шалтыратырга  +7(812)323-12-27, +7(812) 323-61-39 яки  info@tatarspb.tu электрон почтасына язып җибәрергә мөмкин.