Җирле үзидарә көне белән котлыйбыз!

2022 елның 21 апреле, пәнҗешәмбе

Хөрмәтле хезмәттәшләр! Сезне җирле үзидарә көне белән котлыйм.

Җирле үзидарә хезмәткәрләренә районның социаль-икътисади үсеше, халыкның тормыш сыйфатын яхшырту өчен зур җаваплылык йөкләнде. Эшебез җаваплы һәм авыр, чөнки кешеләр безгә ярдәмгә өмет, үз проблемалары белән мөрәҗәгать итәләр, ә аларны чишү юлын нинди дәрәҗәдә таба алуыбыз безнең һөнәри осталыгыбызга, эшкә төпле якын килүебезгә бәйле.

Безнең уртак бурычыбыз – кешеләрнең тормыш дәрәҗәсен күтәрү, шәһәр һәм районны киләчәктә үстерү, төзекләндерү һәм яшәү өчен уңайлырак шартлар тудыру. Район Советы һәм Башкарма комитетының, идарәләрнең, муниципаль учреждениеләрнең, депутатлар корпусының бердәм уртак эше нәтиҗәсендә безнең район республикада иң яхшылардан санала, куанычлы нәтиҗәләргә ирешә. Социаль-икътисади үсешнең төп күрсәткечләре буенча.

Хөрмәтле ветераннар! Үзегезнең күпьеллык, фидакарь хезмәтегез белән Азнакай районы иминлеге өчен һәм анда яшәүчеләрнең иминлеген тәэмин итү өчен Сез гомуми хөрмәткә һәм хөрмәт казандыгыз. Без Сезгә үз эшләрегез, киңәшләрегез белән ярдәм итүегез өчен рәхмәтлебез.

Бу бәйрәм көнендә җирле үзидарә органнарының барлык хезмәткәрләренә нык сәламәтлек, бетмәс-төкәнмәс энергия, туган ягыбызның чәчәк атуы өчен профессиональ уңышлар телим!

Марсель Шәйдуллин, Азнакай муниципаль районы башлыгы