Муниципаль милекне сату буенча аукцион турында

2023 елның 17 гыйнвары, сишәмбе

МУНИЦИПАЛЬ МИЛЕКНЕ САТУ БУЕНЧА АУКЦИОН ЭЛЕКТРОН ФОРМАДА

15 ФЕВРАЛЬДА 2023 ЕЛЫНДА УЗДЫРУ ТУРЫНДА МӘГЪЛҮМАТИ ХӘБӘР

Муниципаль милек сатучы: "Актүбә" муниципаль унитар предприятиесе, директор Газизов Илтозар Илдус улы.

Урнашу урыны: Татарстан Республикасы, Азнакай районы, Актүбә ш.т. б., Губкин ур., 24 йорт.

Элемтә өчен телефоннар: 8 (85592) 6-12-53. Электрон почта адресы: mupakt2009@rambler.ru.

Элемтә өчен җаваплы зат- Гимаева Гөльназ Фанис кызы

Хосусыйлаштыру ысулы: күчемле муниципаль милекне сату буенча электрон формада үткәрелә торган ачык (катнашучылар составы һәм бәя турында тәкъдимнәр бирү формасы буенча) аукцион.

Сату милекне буенча үткәрелә кагыйдәләре нигезендә Россия Федерациясе Граждан кодексында, Федераль законда ел, 26 июль, 2006 ел, № 135-ФЗ "көндәшлекне яклау турында", Россия Федерациясе Хөкүмәтенең 27.08.2012 ел, № 860 «оештыру һәм үткәрү Турында, сату, дәүләт яки муниципаль милекне электрон формада», "Аукционда дәүләт яки муниципаль милекне сатуны оештыру турындагы нигезләмәне һәм дәүләт яки муниципаль милектә булган сатуны оештыру турындагы нигезләмәне раслау хакында" 2002 елның 12 августындагы 585 номерлы Россия Федерациясе Хөкүмәте карары", Татарстан Республикасы Азнакай муниципаль районы Актүбә ш. т. б. Башкарма комитетының "Татарстан Республикасы Азнакай муниципаль районы "Актүбә шәһәр тибындагы поселогы" муниципаль берәмлеге Башкарма комитетының муниципаль милкен сату буенча килештерү турында " 2023 елның 16 гыйнвар 4 номерлы боерыгы.

Тулырак мәгълүмат