Азнакай районы башлыгы Марсель Шәйдуллин җирле үзидарә хезмәткәрләрен һөнәри бәйрәмнәре белән котлады

2023 елның 21 апреле, җомга

Хөрмәтле җирле үзидарә органнары хезмәткәрләре,
муниципаль хезмәт ветераннары, депутатлар!
Җирле үзидарә көне белән чын күңелдән котлаулар кабул итегез!

Бүген җирле үзидарә үсеше барыбыздан да югары профессиональ һәм иҗади эш һәм бер-беребез белән конструктив мөнәсәбәтләр урнаштыруны таләп итә.
Сез шәхсән җирле үзидарәнең заманча системасын булдыруга зур өлеш кертәсез, Азнакай районы муниципаль берәмлекләрендә уңайлы яшәү шартларын формалаштыруга ярдәм итәсез!
Җирле әһәмияттәге катлаулы мәсьәләләрне хәл итүдә һәм халыкның тормыш һәм сәламәтлек иминлеген тәэмин итүдә эшенә тугрылык, профессионализм һәм аерым җаваплылык өчен рәхмәт сүзләрен кабул итегез.
Сезгә ныклы сәламәтлек, тынычлык һәм татулык, үзегезгә йөкләнгән вәкаләтләрне хәл итүдә ныклык, Азнакай муниципаль районы файдасына уртак эшебезнең уңышына ышаныч телибез!

Азнакай муниципаль районы башлыгы Марсель Шәйдуллин