7 ноябрьдә товарлар һәм хезмәтләр сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре буенча "кайнар линия" эшли башлый

2023 елның 31 октябре, сишәмбе

Ел саен ноябрьнең икенче атнасы Бөтендөнья сыйфат атнасы буларак билгеләп үтелә, ә ноябрьнең икенче пәнҗешәмбесе, Берләшкән Милләтләр Оешмасы тарафыннан танылган халыкара бәйрәм сыйфат көне.
2023 елның 07-10 ноябрендә Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең территориаль бүлеге тарафыннан Бөгелмә, Азнакай, Баулы, Ютазы районнарында (алга таба –территориаль бүлек) «Бөтендөнья сыйфат атналыгы» кысаларында «Кайнар линия»оештырылды.
Гражданнар, юридик затлар, шәхси эшмәкәрләр товарларның һәм хезмәтләрнең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре буенча 14 сәгать 00 минуттан 16 сәгать 00 минутка кадәр 8 (85592) 7-14-80 телефоннары буенча консультация ала ала.